öyle İşi zor abi demiş zor eğlenceli bize yani şimdi

Admin

Administrator
Staff member
benim hep söylüyorum hobilerimden bir tanesi nedir bu video görüntü aksesuarları ses Benim 20 yıl önceki yayınlarına da bakarsanız yeşil perde kullandığını görebilirsiniz Ben video konsolunda oyun yayın yaparken yine işi perde kullanıyordum sana ofis kullanıyordum ben bunları seviyorum ve bu işte ilgilenirken de görüntü kalitesi yoluna ses iyi olduğunda bu beni tatmin ediyor şu canlıyı dışı dekor hazırladım hazırladım eşime de dedim Duygu'ya dedim ben bir canlı yayına buraya dedim paylaşmak istiyorum çünkü insanlarla geri gelmiş

Bence konsoldaki vergi kalıcı olacak gibi duruyor demiş bir arkadaş Evet bugün konuştuk gerçekten de konsoldaki vergilerin Biz de artık kalıcı olmaya başlayacağım düşünür umarız olmaz Umarım tahminlerimiz tamamen yanlış çıkar ama bir yere getirdiler vergilerle herhangi birine görmedik otobüs fiyatları Hala daha yükselmeye devam ediyor çok çok çılgın bir şekilde değişim göstermeye başladı Bir ara faiz yükseltildi sert bir düşüş gördük ama aynı gün içinde geri toparladı bilmiyorum ne yapacağız yani önlemler almak lazım ama ben

bu konudan anlamıyorum ama bir tişört nereden demiş Nikos olsun onica daki pardon neydi oradaki ofisinden Merkez ofisinden Migros olsun yönetildiği yer de direkt olarak bizi bekçilik için çağırmışlar zahmet Can'la gitmiştik beraber gittiğinizde bicros olsun Özellikle bu Avrupa'daki kişisel verilerin gizliliği konusunda nasıl yaklaştı işte kadın çalışanların şirketteki oranı kadın erkek eşitliği bakın çok enteresan bir durum var Amerika Birleşik Devletleri'nde şu anda en çok tartışılan konulardan bir tanesi fırın erkek eşitliği sadece ülkemize

tartışılmıyor bu konu bu konu dünya İçinde önemli bir unsur neden Kadınlar erkeklerden daha düşük maaş alıyor ya da kadınların kariyer planın da yükselmesi daha zor oluyor bunun Tabii ki Birçok nedeni var Yani bunun nedenleri var çok geçmişten gelen bazı şeyler var alışılmış Işıklar var mesela nedenlerden bir tanesi olarak şu gösteriliyor Bir Kadın Bir Erkek evleniyorlar evlendikten çalışıyor çocukları olsun istiyorlar çocukları oluyor çocuklar olduktan sonra genelde genelde çocukla ilgilenmeyen tercih edip işinden ayrılırken ya da işini