adama 10 verdik bana yenisini gönderdi Akşama

Admin

Administrator
Staff member
sonra göndeririz zaten yok Türk türkü mağdur ediyor en başa döndük şiddet yasasında diyorlar ya doktoru özel çıksın Avukat Özer çıktın işte öğretmeni özel çıksın Neden benciller Çünkü buna şiddet yasası işte sıkıntı da genel olarak İtalya'da çıkarmaya çalış Sana da siz piyasa çıksın biri birine haksız yere Bursa ittirse Zahit 530 sen başlattın cezası erteleme falan da olmasın görürdü o zaman şiddet kalıyoruz 5 sene içinde şiddet çözülene doktora şiddet kalır ne öğrenciye şiddet kalın e kadına şiddet kalır Yok öyle değil kadına özel çıkacak

doktora özel çıkacak Avukat özel çıkacak Neden peynir Çünkü önce beni kurtar da gezersin Merhaba ben Mesut Çelik ve eleştiricisi YouTube'da bugün deneyip kartı ve pisliklerini sormuştum üstüne arkadaş beslenirse Neyse arkadaşlar şey olduğu için bazı şeyler çok uzun metinler ve karışıklar bana öyle geliyor okuyamıyorum kusura bakmayın Teknosa Media Markt mağazalar neden çok pahalı cevabı çok basit Teknosa mağazasına gidip mağazasına gidin ağzını yaktı elektriği hesaplanıyor çalışıp çalışanlar çalışanlara bak ne orada kirayı boş

ver kuzu kuzu Bey Gelmiş gelmiş Teşekkür ediyoruz şimdi okuyalım aynısını bana yaptı diye hiçbir şey alamadım tüketici hakem heyetine başvuru 1 yıldan fazla oldu 500 hafta bozulmuştu alın işte bakın mağduriyet diyor ki adamlar var diyor Şu an bazı kullanıcılar yatağı olarak haklı oldukları halde kaybediyorlar diyor tüketici hakem heyetinin verdiği karar son karar değildir tüketici mahkemesine gidip başvuru yapabilirsiniz arkadaşlar unutmayın Ben altı ay mahkemeyi kazandım 100 TL alacaktım ödemediler icraya vermek için 100 TL istedi

devlet vazgeçtik Bakın bu da var şimdi Tüketici Hakem Heyeti bir karar veriyor ya o kararı verdiğinde karşı tarafın uygulama dın da sizin bir de haciz maciz mahkeme falan uğraşmamız gerekiyor Yani Madrid üstüne kurulu ya olay şey değil onuda göze almış durumda karşı şirket Yani şimdi ben sizi Şu Kulaklığı taktım on numara beş yıldız kullanıyordum bir problem problem bana getirdim adir gitme Gidersen belki uğraşmak istemezsin her çıkarsa ödemezsem ne olur diyor almıştı arkadaş mağdur olmuş cebinizden boşa gider Siz 100