Allah'ım ben boşuna yaşıyorum Bu işe ne olacak

Admin

Administrator
Staff member
diyorsunuz değiştiğinden örnek gelin babam devlet memuru hastane devlet memuruydu sağ olsun Bizleri bugünlere kadar getirdi çalıştı çabaladı ama çok şeyi düşünüyor ve kötü siz Eğer şu anda hep yoksa loading bitirdim yani üniversitede inanılmaz parlak ders notlarım ve bilimsel buluşların için mi buraya getirdiler Hayır ben ne yaptım ben çalışırken sabah 19.30 da taşırken montajlarken içinde pazar günleri dahil çalışırken bir internet aşamasında bakın çok zor bir şey teknoloji haberleri Haber yayın yapıyor O zaman yanında harfleri

var mesela harfleri manya var Muratlar daha öncesinde teknoled işletiyorlar o var dedim ki hiçbir şey olmaz deyip oturup anlatabiliyor muyum hocam öyle dedin hindistanlar yemiyor içmiyor kot yazıyor Evet manyak gibi çalışmak istemez sende kalmazlar bugün Bence değil orada kalmak ister mi Kimse kimseyi temiz arkadaş kimse kimseye vuramaz olmamız lazım içecek yok Adam dedi doktorları kutlarım oradan öğretmen diyor ki beni kurtarın hep ben olursak ayvayı yedik şimdi de bakayım uzaktan tekme tokat birbirlerine giriyor sokakta

Gezmeye devam ediyorlar ben niye geleyim diye düşünmedik Sırf bu yüzden bile fark dikkat etmek lazım hepimiz ayağımıza göre zaten tabii ki ama o zamanlar biz kendimize okuyamadım oldu geçti şimdi YouTube'a dönüyorum tekrar bakıyorum giyilebilir Teknoloji nasıl olacak bilmiyorum Arkadaşlar şu anda gel sanal gerçeklik artırılmış gerçeklik Büyük bir yalan teknolojiler Henüz daha bizi oyunların içine çekmeye baş aramıyorlar kalpler çıktı o kadar üzüldü kafasına ilişkisi Bayburt'a pansuman boyum mükemmel dedin Ne oldu

unutuldu gitti yok yani sanal gerçeklikte takdir edilecek bir şey yok Sanal gerçekliği saatlerce kafanıza taktıran bilecek teknolojide yok şu anda gelişiyor ama daha çok var yani bir güneş gözlük bu gelmesi lazım teknolojinin şöyle gözlük takacaksın diyorum hasta nasıl gözükür Dünyanın içinde olacaksın yetiyor mu yetmiyor hissetmem lazım işte dokunduğumuz sertliğe şekli eline hissettirilmesi lazım bu ne oldu o zaman sanal gerçeklik oluyor Apple'ın gözlük ne zaman geliyor demiş bana küsme çalıştığı Doğrudur laboratuvar ortamında