ara verirken erkek çalışmaya devam ediyor Şimdi

Admin

Administrator
Staff member
erkek kariyer planı yükseliyor neden çalışmaya devam etti ara vermedi çocuk 5 yaşına geldi Kadın dedi ki ya tamam artık çocuğum okul çağına geldi Okula gidebilir ben de işime geri dedim ama işine geri döndüğünde Hem para vermiş oluyor hem kariyer de Davut'tan başlıyor hemido olarak maaşı daha düşük oluyor şimdi kadın erkek eşitsizliği denen olay da ilk kadın olduğu için değil ama kadın maaşlarının toplamda hepsinin aldığım top değil kadın sayısı erkeklerin aldıkları tüm maçları toplayıp erkek sayısına bölündüğünde yani

ortalama maçta kadınların düşük kalması Bu da sosyal statüden Nereden geliyor bu durum söz konusu konuşurken için çok eğlenceli bu tişörtleri ortaya çıkacak hocam Twitch iştirak sözleşmesinde içi ihtimal konser iyi olur demiş kendi kaybeder ben Sonuç olarak arkadaşla bilgi bir çizgide yayın yapan küfürden uzak Duran anlatabiliyor muyum bunu bir insanım 1440p diyeceğim kamera o kadar güzel mi demiş Ekrem Ekrem 1 full HD yaprak ya ben de şimdi işlerini yapıyorum 144 senedir bir anket yapalım her beni izleyenler şöyle bir sorun

var bakın 4K 60p yayın yapıyor YouTube büyük ihtimalle 10 bit zaten algılayamıyor orada böyle bir sorun var abi niye böyle bir şey yapıyorsun 60 ehliyet gereksiz bunu Koray Birand anlatıyor Koray Dilan çok Eskide kalmış yönetmen uzmanı bunu söyleyince kızıyorlar bana şimdi bakın şu anda kullandığım internet kaç diyorsunuz buradan sesleniyorum iştir geymiş Bir de yine de varmış Yine bir internet var adamlar da geçen ile konuşuyordum yani 16 çekirdek 32 2650 işlemcisini kullanıyor 164 kodlaması çok güçlü oldukları için diye yine

çok iyi bir şekilde sıkıştırıp size gönderiyorum sıkıştırma yapıyoruz Siz daha iyi görüyorsunuz gerçekten Türkiye'de varmış ya aylık ortalama gelirim ne kadar teknoloji incisine kadar kapanıyor adam soyu abi ne kadar Sponsor ne kadar Sponsor ne kadar para aldım bunların hepsini alıyor hesap Apple gönderdiği için test edebiliyorum Apple iPhone 11 Pro giriyoruz olan kazandığı için de baktık satıyoruz dolar olacak olacak Türkiye şuraya gidiyor Türkiye buraya gidiyor diyor insanlar söylesin bakıyorsunuz böyle bir durum var Ne diyorsunuz