böyle bir takımın yoksa ben yalnız geziyorum zaten

Admin

Administrator
Staff member
dersen o zaman almak bana daha mantıklı geliyor Neden yapabilir miydin yapamam biliyorum yani her zaman yapabilecekleri kat ve kat fazladır Sadece oyun olarak düşünmeyin apk ile Google over kuramıyor musunuz onda söyleyeyim Mehmet Başaran hoş geldi eki Huawei laptop alınır mı Amerika'daki olayın Yani bu Pavey'in yok bilgi sızdırması falan filan hikayesinin tamamen hikaye olduğunu şuradan anlayabilirsiniz o ağabey dizüstü bilgisayarlarda İntel işlemci TurkNet TurkNet aboneliğini iptal etmek istediğinizde muhatap olacağımız kimse

bulamıyoruz iptal ettirmek için elinden geleni yapıyor iptal ettirmek için kullandığınız kullanın yapmamız gerekenler nelerdir yazmış şimdi şöyle bir şey var arkadaşlar ben şuna şahit oldum özellikle Beni tanımayan dışında olan firmalarla teknik servis yaşadığını görüyorum ki Eğer sen beni tanımıyorsun sektörden beni izleyip Serengil giyse falan şey ya Yani Bela Türkiye'de herhangi bir şeyle teknik servisi 40 yaşına kişiyi iptal ettirmek dünyanın en büyük problemlerinden bir tanesi gerçekten de arızalı bir kız olmanız gerekiyor ki size

yardımcı olsunlar ulaşmanız gereken işinizi gücünüzü yani Ben de gittim teknik servis ederken herhangi bir hasar olmadan aldım yani olacak Ben de şeyi bekliyorum programlar ile çektiğimiz programı var tüketicinin bir tazminat yasası yok diyor yani ne diyor bu adamı mağdur etmişsin sen bu adamı endişelendirir miş orada yasaya aykırı bir şekilde parasını alarak vakit kaybettirir mişsin 21 65 dinleri bu adamı öde bakayım desi O şirket bir daha sizi mağdur eden taş gibi halledebilir miyiz şirket böyle bir iz kalabilir mi mesela şu benim beni

böyle uğraştıran şirket Buna da Sen bu adama böyle böyle demişsin adam eğer kabul etseydi kargo parası kalkmışsın ürünün yedek parçasını tutmadığın için bu adam zaman kaybetmiş adam bir daha böyle bir sorun yaşadığında böyle bir sorun yaşadığında diğer kullanıcı nasıl davranır on numara beş yıldız alınacak biliyor musunuz Amerika'da okuyorum Atom ile ilgili sıkıntı yaşayan adam olsa göndermiş sıfır göndermişler hemen neden orada aralı biliyorsun ürk adam atom olsun daha çok savunuyorsun arkadaş bekle yasalar gereği bu