boyunca sizle beraber arkadaşları şöyle yapacağım

Admin

Administrator
Staff member
Yani net bir şekilde canlı yayınları düzenli hale getireceğim Bundan sonra her hafta cumartesi günü cumartesi günü konuşacağız bit göndermiş hayatındaki ilk gitti aldım herhalde onda söylemişti ama bir şey diyeyim mi diye bir şey yok tamam 2600 şu anda canlı yayın izleyici ile itirmiş oldu Çok teşekkür ediyorum İyi ki varsınız bireysel sıralama destek olduğunuz Astra 55 geldi şimdi size 5 lira Çok küçük geliyor bu adama ne yapıyor diyebilirsiniz nasıl etki yapıyor diyebilirsiniz ama yine de açtığım stüdyonun karşılaşsanız sonra çok büyük bir

katkı sağlamış oluyorsunuz beni o yüzden her türlü ücretli yola verebilirsiniz videoları izliyorsunuz bırakıyorsunuz O da çok değerli yanlış anlamıyor Yani ben bu Üzerine getirilen ek gümrük vergisi oranı %50 oldu Niye getirildi kapansın ithalat Sonuç olarak kapandı mı kasadaki para attım Hani bunu görmek lazım Bir de öyle gider veya gitmez deriz Ama şu anda uygulamak devam edecek yani yeni konsolların çıkışını alıyoruz yeni konsollar Türkiye girişlerine Eğer yapılır yapılmaz gerçekleştirirler hatırlıyor musunuz Türkiye'de şu anda

500 liralık Tam olarak kestiremiyorum cep telefonunun fiyatını öyle tutup dans etmek istiyorum ve ne oldu çok kalabalık olduğu günden beri çok fazla olan abone olan ve sade olan var bilmiyorum Belli bir yerden sonra belki de bu şemayı değiştiririz Ben Wolf of Wall Street çok severim hem içtiğim olarak benim favorilerimden ilk üçte yer alır müthiş yolculuk varmış Bu senaryolar o tarafta 100 lira oradan koydum İnşallah etmediklerine izlendi kameralarına İyiyim ağabey demiş kullanmakta olduğum kamera yaşlının söyleyeyim şu anda

kullanmakta olduğum kamera Evdeymiş gibi gözüküyor çok fazla çıkartmadım Masanın üstünde duruyor 2020 var mesela elimde 27 inçlik kutusunu açamadım niye diyeceksiniz yerim yok fark atacağım da onun üstüne düştü hallet var yer aramaya başladım şimdi Yani evde Salonu nasıl affedebilirim salona nasıl geçebilirim bunlara Bakıyorum bu yüzden ara vermek zorunda kaldık ama çekeceğiz çok daha hızlı güzel bir şekilde döneceğiz raş makinesi büyüktür RTX 3080 demiş ihtiyaçlarımızı belirliyor biliyorsunuz her şeyi Gerçekten de