Herkes çalışıyor ama ortaya bir şey çıkar mı bilmiyorum

Admin

Administrator
Staff member
dikenler hakkında düşünceleriniz nelerdir demiş Mustafa özel demiş biliyorsunuz şey yapmıştık kullanılmayan bir arkadaşımız var ama bizim benim işimi görüyor Bu arada şahit oldum yurtdışında böyle durumlarda var lmak ne kadar mantıklı online ders için online ders ihtiyacın yok dostum Ayıp ettin alabilirsin fazla fazla İşini görecektir başka bir şey nereye girecek bu bilmiyorum Station 4 alınır mı Playstation 4'ü oyunlarıyla çıkan oyunlarıyla alırsanız 2 sene boyunca PlayStation 5 almaya bilirsiniz ama alacaksın şunu bir şekilde Türkiye

Avrupa'ya getirmelisiniz ve Sağ şu anda uçaklar bulunamıyor gemi yetersiz kalmaya başlamış durumda ulaşamadıkları için böyle bir problem değil her şeyi her şeyi bilmiyordum bu neden Ahmet'e be kanka çok uzun süre kullanmamıştım geçenlerde bir sistem kurdum 5703 gül takmış üstüne 5701. olsa taktı böyle şey oldu Türk filmi haklıdır araba satılık telefon oluyoruz demiş bir arkadaş da şu an Telefon fiyatlarında inanılmaz bir değişim söz konusu ama ben işim var dizüstü bilgisayar sordum Dedi ki ama ben sadece Eba nedeniyle

uçmadı Engin Yıldız Eba sebebiyle uçtu Bence diyor Bence fiyatlar kirazlar yani istedi bu kuvvet O hemen şimdi dolar kurundaki artış ve vergiler durmayacağını göre şu anda bence Türki PlayStation 9555 satacak bir şey yapılabilir Japonya Türkiye özel fiyatlandırma Eren Hoşgeldin yurtdışı fiyatı alabilirseniz Çünkü şu anda fiyatı ile bence fiyat performans şampiyonu cihazlardan bir tanesi şu anda bu yeni konsolları almaktansa bu fiyatlara konusu boyu dene performans farkı olan ünlü çiftler yapmak daha mantıklı değil mi şimdi aslına

bakarsanız sadece o gün için düşünüyorsanız Sadece oyun odaklı bekliyorsanız oyun konsolları bambaşka cihazlar arkadaşlar yani arkadaş şeyiniz oluyor zaten topluluğunu dolu bugün oyun konsolu diye düşünen çocukların gençlerin işadamlarının çalışanların hepsinin ortak bir sıkıntısı var O da ne adamların arkadaşları PlayStation 3'ten beşten beri 4'ten beri orada var ya da ekpas değil veremem dedi çünkü geçemiyorlar geçtiği zaman orada birlikte kalaftiti oynayacağı bir takım yok vardı ona gideceğiz problem var O adam Ama eğer beni