lira bile bence çok büyük bir kayıptır bunu kimseye

Admin

Administrator
Staff member
kaptırmayın uğraşalım ya Donanım Haber Forum Ayaz'ın onu yaptım bunu yaptım sesinizi çıkarsan arkadaşlar verin mahkemeye beni de takip ettiği işte aynı şekilde mağdur etti tatile gidemedim İş yoğunluğundan dolayı paramız söylemediler onlarla uğraşıyorum bakalım Mahkemeye verdim Umarım düzgün bir şekilde gelir onlar da ödemezsin yine uğraşacağım Abi selam birikmiş biraz param var bilgisayar toplamak istiyorum kendileri fiyatlar düşer mi düşmez ama bizim on numara yer konu var Forum'da işte dolar 7 oldu artık toplanmaz diye

sen de arasına katılma a441 gelmiş yine söyledik herhalde Zaten bu ürünleri üreticisine maliyetini de ben bu işten hiçbir zaman da ve ulaşmak istemesi olduğunu düşünüyorum demiş Engin Evet bütün olay bu bütün olay bu arkadaşlar ithalatçı firma uğraşmak istemiyorum çünkü uğraşırsa bir şey kazanmıyor uğraşmaktadır yanına kar kalıyor problemler Bunlar Ondan sonra diyoruz ya Mesut Bey merhaba Buyurun bugün bu ödev belasından kurtulabilecek miyiz ya da bu hükümetin olayı değil Çok eskiden gelen bir olay genel verdi gitmez

gelir olarak kalıyor bence Huawei laptop tablet aynı fiyat senin tercihin yolladı ben Dizüstü bilgisayarların dizüstü bilgisayar tablet iPad iPad tablete etmek için ne uygulama Destek verir özelliklerine tam olarak Zaten yarım yamalak çalışıyor iPad Pro Aslında Dünden beri iPad iPad Air iPad için sana yardımcı olabilir ama geri kalan da ki tablet ve dizüstü bilgisayar arasında kaldığınızda dizüstü bilgisayar aldım iPad Pro ile bir dizüstü bilgisayar arasında kaldığınızda da kalemi bakalım kalemi kullanacak mısın Hayır dizüstü Bilgisayarım bu

kadardır 1 genetik İntel işlemcilerin gelmesine daha var mı var Çünkü özel gelmiş hoş geldin oğlum akıllı saat almak istiyorum piyasada birçok çocuk saati var ve pek güvenilir gelmiyor cipiyez Tabii ki yapılabilecek bir ürün önerebilirmisiniz GPS takipli yapılabilecek Bartu saat istiyordu Ben piyasadan bir saat aldık kuluna büyük geldi bence çocuğuyla beraber seçip çocuğunun koluna takmak isteyeceği bir şey seç farklı beğenmediği için saat kalkmadı mesela kullan öyle bir problem olabilir diğer ürün alırken Ben şu anda araştırmadım için çocuk