sürüyor Biz çalışmaya devam ediyoruz yani Mesela

Admin

Administrator
Staff member
tasarım ile ilgili fikrini sormazlar anasayfaya sormazlar Ben de ikimiz söylerim Ama değer joymen O yüzden şunu gördüm bir yerden sonra aslında benim asla Bekle 5 sene önce ister olarak ortaya çıkan gerekiyormuş En azından Şu an buradayım çok da değil yani Ama sayfanın tasarımını sevmiyor musunuz falan değilim bunların hepsi kötü şeylerdi diyorlar ki işte forumdaki adminler çok kötü Bana ne abi yani Forum'daki elin kötüyse Ben gruba girmiyorum ya anlatabiliyor muyum mavi konuşmadık demiş bitmedi gerçekten Enteresan

bir durum hoş geldin demiş ki yerli milli sunucuları yazmış Konuşacağız onu da söyleyeceğim şöyle söyleyeyim arkadaşlar size bir olacak söyleyeyim ben bir şey beklemiyorum 35 bir şey olsaydı da ellerinde sıkıntı olurdu Umarım benim kandırırlar Yani ortada bir şey yok Bakalım nasıl olacak hep beraber göreceğiz Şimdi Oscar bazı demiş ki Mesut Bey Metin yerli milli adı altında hazırladığı iddia ediyor Hatta uzaktan eğitim için bazı üniversiteli ile görüşüyor bu gerçek olabilir mi şimdi konusunda size isterseniz bu şimdi 1000 yerli ve

milli kelimesi geçiyor ama ben ona şunu söylüyorum ciddi hakları bilgisi olan ürünler üretilmesi konusunda hükümetin Çok uzun zamandır bir projesi bir isteği var bir haber bunun ürünlerinden bir kendi şahsında mesela projeler bak istasyonları konusunda da Tugay küçük boş geldi bir yerleşme isteniyor ve operatörleri bir bahçıvan Mesela bir operatör yatırım yapacaksa huysuz adam uygunsuz Sami Hoş gelmiş ilçe Mustafa eski katıldığı YouTube'a geldi hoş geldi deniyor ki şu kadar yerli baz istasyonu kullan bu kadar yabancı diyor

birleştirici dinlersen ararsa kendi kontrolümüzde olan A'dan Z'ye yönetimi sizde olan ve arka kapıları dahi En azından yanlışlıkla oluşacak yani Çünkü farklı bir ülkenin sızmasına karşı elimizden geldiğince futbol yiyebileceği bir sisteme sahip çıkacak ilk yerli yazılım altyapısını yazmaya çalışıyor Evren küçük Hoş geldim ya o yüzden etme geçirmeyecek Bir de vermiş yani siz ne kadar 2 seneye yakın Avea tarafında çalıştığım Koskoca Buzdolabı gibi Ericsson kabinetleri yaptıkları artık büyüdü sürpriz pozitif abi kabinetler Esenler