yapıyor demiş Yunus Emre Güler Hoş geldin Evet

Admin

Administrator
Staff member
ürünlerinin fiyat performans alanındaki etkileri Gürkan alma boş geldi mi Tuğba dünya tarafından da kabul edip Amerika'da operatörleri Huawei cihazınız kullanabilirsiniz yani yapmak istediklerinde operatörler birincisi operatörler çok şerefsiz durmuyorlar şu anda gidebildiği yere kadar gitmesi için maske yapmak Müteahhitler dahi adamları engel olabiliyor musunuz uğraşmaları gereken değişken durumlar var ki operatörlerde bu yüzden çok heves sevemiyorlar bir durum söz konusu Selamünaleyküm Mesut Bey Hatay kırıkhan'dan ismim

Yusuf Ahmet'in çıkartmış düşünüyorsun bu konuyu en başında uzun uzun konuştuk amd'nin fiyat arttırmasının üzücü olduğunu düşünüyorum ama yine işkence heyecan verici şekilde yüksek performansı önemli gelişmeler var Neden engellemeye çalışıyor özelleştirilmiş tekrar geri alın dedi Ondan sonra altyapı yatırımları durdu neden böyle oldu Onu bilmiyorum kesinlikle ben olsam Türkiye'de şu anda Eğer zamanında öncesinde için kirliliğinden tutulacaktır ama devlet kurumları öyle değildir fırınları verdiler ile çalışabilirler hizmet vereceksin

inanmıyor musun musun musun alsınlar yapsınlar Aynısı gibi belediye hizmetlerine demek para kazanma hırsı şeyi nereden geliyor anlamıyorum o zaman ya hoş geldin Türk Telekom dünya yetersiz diye bana bağlantı vermiyor Yani çok arkadaşlar Bak benim biliyorsunuz Özellikle o da olabilir yine Aslında şehrin merkezinde 45 yıl diye bir şey olmasaydı atlat yapmayı şirkete geliyor diğer videosunu göndermeye Ben de kullanıyorum 15883 lira bakın yani fiyatlara inanılmaz bir şey konuşuyoruz dedim ki benim bulunduğum site dedim ence

komik değil operatör var Hatay İskenderun'da oturuyorum 24 megabit internet alıyorum Dalmaz 30'a kadar çıkıyor 130 lira veriyorum Hadi çok yüksek fiyatlar Ben Superonline kullanıyorum şu anda 240 lira veriyorum Onların da geçen yumuşak yumuşak atsaydınız çevreme yazdım dedim ki ona göre yazacağım sorduk 5 ml bir tablo atlar 205 olunca arkadaşlar şimdi Hepinize çok teşekkür ediyorum İyi ki varsınız bu Yayınları 1 saatte sinirlendirecek geçen yaptığım yayın biraz uzun olunca arkadaşlar da talep geldi abi kısaltır mısın diye